Piece of Wood

W każdą realizację wkładam tyle samo serca i uwagi.

Scroll

Piece of Wood

Pracownia, która powstała z zamiłowania do pięknych wnętrz

Piece of Wood zaczęło się w moim domu. Od zawsze interesowałem się designem, a urządzając własne mieszkanie chciałem stworzyć niesztampowe wnętrze, które będzie ciepłą przystanią dla mojej rodziny.

Jestem perfekcjonistą, więc czułem, że sam zrobię to najlepiej. Z czasem okazało się, że moje pierwsze projekty spodobały się innym: moim gościom, przyjaciołom i rodzinie. To dla nich tworzyłem kolejne drewniane przedmioty, aż w końcu hobbystyczna dłubanina stała się rzemiosłem i pasją, dającymi masę satysfakcji.

Od tego czasu zmieniło się wiele – udoskonaliłem warsztat, zgromadziłem nowe narzędzia i nauczyłem się bardzo dużo o drewnie, ale jedno wciąż pozostaje bez zmian: każdy produkt sygnowany logo Piece of Wood to dla mnie indywidualny i równie ważny projekt. Od wyboru desek i ich obróbki, przez dobór metalowych akcesoriów i składanie tego w całość, aż po ostatnie szlify, gdy kurz w pracowni opadnie.

W każdą realizację wkładam tyle samo serca i uwagi, jestem też otwarty na Wasze sugestie. Lubię wyzwania i wiem, że drewno daje mnóstwo możliwości stylizacyjnych, dlatego jeśli chodzi Ci po głowie wizja wymarzonego mebla, skontaktuj się ze mną. Jestem pewny, że razem zamienimy to marzenie w rzeczywistość.

Wojtek Srzednicki

Close

Piece of Wood

Piece of wood to pracownia, która powstała z zamiłowania do pięknych wnętrz.

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

Piece of Wood

Piece of wood to pracownia, która powstała z zamiłowania do pięknych wnętrz.